Edasimüüjale

Kõikidel ettevõtjatel, kellel on soovi, on võimalik hakata meie edasimüüjateks. Valikusse võivad kuuluda juba olemasolevad postkaardid, aga samuti on võimalik tellida ka enda hoone disainiga postkaarte.

Võta meiega julgesti ühendust ja leiame üheskoos parima lahenduse.


Meie postkaardid on saadaval:

Tallinna Teletornis

Palace Hotellis

Siin võid olla juba Sina!


Miks meiega liituda?

Oleme ainulaadsed.

Eestis ei ole teisi sellised ettevõtteid, kes toodaksid sarnaseid 3D-postkaarte. Pakume ka sulle võimalust olla ainulaadne – telli enda hoone disainiga 3D-kaart. See on suurepärane võimalus mõisatele, kirikutele, hotellidele ja turismiasutustele, aga ka teistele.

Näita, et hoolid!

Paku külastajatele võimalust talletada mälestusi suurepäraste 3D-postkaartidega just sinu hoonest. Nii saad näidata, et hoolid!

Jagame Eesti kultuuri.

Postkaartidesse on kodeeritud kodumaa armastus ja uhkus olla eestlane – müüme ju postkaarte, millel on meile tuntud ja südamelähedased hooned.

Kvaliteet.

Peame oluliseks kvaliteeti nii teeninduse kui toote mõttes. Teame, et eeskujulik teenindus on oluline ja me tahame olla parimad. Oleme pühendunud, sõbralikud ja personaalsed. Samas hindame kõrgelt toote kvaliteeti. Seetõttu tellime enda postkaardid Itaaliast, kus neid valmistatakse kaasaegsetest tehnoloogilistest lahendustest lähtuvalt ja kvaliteetsest paberist.

Toeta heategevust!

Postkaart õpetab märkama. Märkama neid, kes meie kõrval vajavad abi. Seetõttu osa postkaardi müügist saadud tulu läheb heategevuseks Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi SA-le. Usume, et ka kõige väiksemal teol võib olla suur mõju.

Hakkas huvi pakkuma?